skip to Main Content
+421 905 403 967 info@idealhouse.sk
DSG Slovakia S.r.o.

DSG Slovakia s.r.o.

DSG Slovakia s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa prenajímaním priestorov a je majiteľom budovy IDEAL HOUSE.

Ideal House je novovybudovaná obchodno-administratívna budova v Leviciach. Polyfunkčná dvojpodlažná budova sa vyznačuje elegantným dizajnom a moderným interiérom.

Nachádzajú sa tu spoločnosti ktoré sa zaoberajú personálnym leasingom, medzinárodnej autodoprave, spoločnosť zaoberajúca sa priemyselným čistením, čistením v potravinárskom a strojárskom priemysle, miestnosť na využitie pre firemné prednášky, školenia so zabezpečením Ketteringu. Všetky spomenuté priestory sú klimatizované, s internetovým pripojením, so stálym zabezpečením SBS, s vlastným parkovaním a mnohými benefitmi. Radi Vás privítame a odpovieme na všetky otázky k Vašej spokojnosti.

Na prízemí budovy sa nachádzajú obchodné priestory s predajňami: GIENGER (vodoinštalačný materiál), LIVOLO (elektroinštalačný materiál). Na nadzemnom podlaží sa nachádzajú zariadené klimatizované kancelárie s moderným preskleným vzhľadom s obsadením spoločností TRANSHRON (expresná doprava), FREEWAY logistic s.r.o. (logistika plánovanie zásielok cestnej dopravy), PROCALL s.r.o. (call centrum), WEBROS (spoločnosť zaoberajúca sa personalistikou v oblasti strojárstva , DSG Slovakia (prenajímateľ priestorov), Metalclean s.r.o., Fullindustry s.r.o., INDUSTRIAL SERVICES. V rámci areálu budovy Ideal House sa nachádza aj samostatná predajňa DIEGO (koberce, parkety, záclony, tapety a predajňa Multi-Form (dvere, podlahy, kľúčky).

Back To Top